Чим відрізняється зимовий термокомбінезон JANDA від звичайного зимового комбінезона?

Саме головне в зимовому одязі – це „зміст”. А саме, матеріали з яких виготовлений дитячий / дорослий зимовий одяг. Зимовий одяг з непромокаючої плащової тканини, або плащова тканина з пропиткою – рясніють оголошення в інтернеті, але що насправді приховують за цією плащовою тканиною. Ховається за цією плащовою тканиною – звичайна тканина болоній, болоній „масло”, “лаке” або болоній „серебрянка”. 

Як відомо,  така тканина не володіє достатніми водовідштовхуючими властивостями і дуже швидко намокає, якщо в ній потрапити під дощ або навіть під сніг. Ще є тканина – кордура або оксфорд, вони більш міцні, але також достатньо швидко промокають, та абсолютно не дихають, тому діти/дорослі, в одязі з таких матеріалів, будуть дуже потіти.

Інша дуже важлива складова зимового одягу – це утеплювач! Утеплювач – це синтетичний або натуральний матеріал, який запобігає проникненню холодного повітря всередину (під одяг) і який повинен зберігати тепло (мікроклімат) тіла Вашого малюка в холодну (морозну, вітряну) погоду. Більшість виробників дитячого/дорослого одягу використовують усім відомий утеплювач Синтепон. Останнім часом з’явилася велика кількість похідних від цього утеплювача – Силікон (силіконізований синтепон), синтепух, Ізософт, Холофайбер, Файберскін, Файбертек, Холософт, Поліфайбер та інші. Але зміст від цього не змінюється! З кожним роком виробники дитячого одягу використовують нові назви Синтепону, для того щоб заплутати покупця і він не розібрався, що насправді в середині.

На відміну від звичайного зимового одягу, в термокомбінезонах JANDA знаходиться оригінальний американський утеплювач Тінсулейт (Thinsulate) та мембранна тканина з водостійкістю від 10 000 мм до 20 000 мм, повітряпроникнистю від 10 000 г/м/24 г і зносостійкістю понад 30 000 циклів.

А що таке мембрана і що таке утеплювач Тінсулейт ми розглянемо далі.

А що таке мембрана і що таке утеплювач Тінсулейт ми розглянемо далі.