Що таке термо комбінезон для дитини?

Для початку розберомося, що таке „термо” одяг? Розглянемо на прикладі термосу. Це спеціальна ємкість для зберігання рідини при певній температурі. Якщо це гарячий чай, то він залишається гарячим в холодну пору року. Якщо це холодна вода, то при високій температурі повітря (або на сонці), вона не нагрівається. Так і зимовий термокомбінезон – захищає Вашу дитину від оточуючого середовища. Коли на вулиці мороз – дитині тепло (комфортно), а не холодно. А якщо дитина після гри на морозі заходить в тепле приміщення, то вона не потіє (JANDA – дихає). І навпаки після виходу з теплого приміщення на мороз, дитині не буде холодно. Іншими словами – мікроклімат (температура) під термокомбінезоном дитини буде постійним. Дитина не буде ні замерзати, а ні потіти. Їй буде просто комфортно.

Якщо порівняти систему збереження певної тепмератури термосом та зимовим термо одягом JANDA, то єдина відмінність від термосу  – це те, що зимові термо напівкомбінезони та термо куртки JANDA дихають – виводять на зовні пари поту дитини.

Перевагою термокомбінезона JANDA є  той факт, що його можна використовувати для більш широкого діапазону температур, на відміну від звичайного зимового верхнього одягу. Один зимовий термокомбінезон JANDA можна вдягати як при -30*С , так і навіть при +10*С.

Плюси выскотехнологічних термкомбінезонів:

  • не промокають;
  • можно носити в великий мінус так і плюсову температуру;
  • дитина не потіє;
  • для неактивних дітей так і для гіпер активних.

Чому діти  замерзають або пріють в деякому зимовому одязі, а в термокомбінезонах JANDA ні, ми поговоримо в наступних статтях.